Turforslag 3: Strøkne løyper ved Sebu-Røssjøen

Ta turen til Lenningen. Der finn du mange flotte løyper.
Les meir her:

Turforslag 2: Frå Leirin skiløyper kan du skue innover mot Torfinnstindane og Kalvehøgda

Skardåsen er turens høgaste punkt på 1071 m.o.h.
Les meir her

Turforslag 1: Frå Beitostølløypene har du flott utsikt mot Mugnetind

Ta turen til Beitostølen og opplev høgfjellet!
Les meir her

Neste TV serie: "Fjellfolk" på NRK, 12. februar

"Ut i naturen" fra Vassfaret i Valdres ble en seersuksess. 1,5 mill seere.

EMAIL Skriv ut

Hending 

Tittel:
Trubadurfestivalen 2010 
Tid/Dato:
12.08.2010 - 15.08.2010  
Kvar:
 
Kategori:
Konsertar/dans 

Beskriving

Et festivalarrangement med mer enn 20 års tradisjon på Beitostølen! I år arrangers Trubadurfestivalen fra 12. - 15. august.

I over to tiår har Beitostølen vært åsted for en helt unik begivenhet. Sammenkomsten av et tyvetalls artister som til vanlig reiser verden rundt og opptrer for menneskene i gaten har blitt en tradisjon som trekker både lokale og tilreisende publikummere til Beitostølen. En skal lete langt og lenge for å finne en like variert smørgasbord av originaliet og underholdning i så naturskjønne omgivelser. Kom og opplev gata på fjellet, dette er unikt.

Her samles gatemusikanter fra hele verden til noen uforglemmelige dager på Beitostølen.
Utendørskonserter, jam-sessions og yrende folkeliv på stedets serveringsteder!

For oppdatert informasjon om årets trubadurfestival, kontakt gjerne Barcraft, Beitostølen på tlf. 90 65 03 90.

Trubadurfestivalens program vil hvert år avhenge av hvilke trubadurer som kommer, og hva som foregår hvor er til dels væravhengig.

Arrangør

Arrangør:
Beitostølen  

Valdres no:

<<  Februar 2012  >>
 må  ty  on  to  fr  la  su 
    1  2  3  4  5
  6  810
13141516171819
202126
272829    

Sosiale medier

Rådmann Bacher teller opp gavebordetSprintmester Jan Arild , Kåre t.v. , Inger Torunn t.h.Innspurt 60 meter

Opning av storhall i Etnedal.

Festivalar